FlAsh_7

Jak začít v životě jakoby „odznova“?

Nejlepší odpověď
led

Základ je v samotnom myslení. Mnohí z nás starších sa určite dostalo do situácie, keď museli začínať od nuly. Museli zmeniť svoje zvyklosti a myslenie, ak sa chceli dostať ďalej a nestať sa nevrlými, zatrpknutými pamätníkmi s rýchlo premenlivými náladami a upadajúcim zdravím.
Musím, pretože chcem a chcem, aj keď musím, pretože Život nečaká na oneskorencov.

Další odpovědi
Ametyst

Když se člověk dostane v životě na dno, logicky jakoukoliv změnou si muže ze dna jen polepšit. Pokud ještě přemýšlí, co by tou změnou ztratil, ma co ztratit a ma si tedy třídit své priority.

Edison

Tak hlavně ne JAKOBY!!!

elkon

Navážu na Edisona, „jakoby“ je nesmyslné spojení, které dnes někteří (kteří mají malou slovní zásobu), používají skoro v každé větě, bez zjevné logiky, stejně tak je hloupost „odznova“. Čeština zná význam ZNOVA. Ta tvoje věta je paskvil.

led

Myslím, že dôležitejšie je nehľadať odtiene šedej vo vyjadrení otázky , ale v jej zmysle.