Avatar uživatele
Enily

Jak začít úplně novou konverzaci první?

Ahoj, jsem lezkyne a líbí se mi jeden lezec, on chodí do stejné třídy jako já ale na jinou školu. Vždycky když se vidíme na stěně, tak se na sebe usmejeme. Leze o něco lépe než já. Zatím jsme si vůbec nepsali, ale sledujeme se na ig. Já ale nevím, jak začít konverzaci první. Nechce se mi psát takové to: ahoj, jak se máš?. Přijde mi to takové trapné. Dneska na závodech vylezl jednu cestu, ale nevím, jestli to pro něj nebylo moc jednoduché. Bylo by to asi trapné, kdybych mu k něčemu blahoprala, a on napsal: to bylo jednoduché. Je pro každou srandu. Fakt se mi líbí a nechci si to podělat. PS: kdyby to někdo nepochopil, nevím jak s ním závit konverzaci, aby to nebylo trapné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Enily

Zajímavá 0 před 188 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Odpoveď byla označena jako užitečná

Máte společný koníček, tak asi o tom něco víš. Co třeba komentovat nějaké borce, mistry nějaké výstupy, jak dlouho to dělá a pod. Lidé se mohou usmát, je to začátek komunikace. Nebo můžete probrat závody. Co bylo dobré a co ne. Rozebrat jednotlivé kroky. Zeptat se ho , co ho na tom baví. Pochválit něco a porovnat se se svými výkony, technikou.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Enily Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Slušnost a dobré vychování velí jakoukoli konverzaci začít pozdravem, ať už jakýmkoli. V tomto případě je dále možné hovořit o čemkoli. U společných zájmů se zdá toto téma přímo ideální.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Šikovně.
Jenám fuk kdy, co a kam jsi vylezla nebo vylezl on (zbytečná informace).
Proč mu chceš psát? Kolik je ti let?
Mluvit neumíš?
Psát si můžete až o to budou obě strany stát. A jestli vůbec......

P.S. Hlavně nepiš „Čau, jak se máš?“ 😉

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Treba takhle: Cau! Zase musis byt o minutu lepsi nez ja?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Pokud se oba zajímáte o lezení, můžete začít konverzaci tím, že se ho zeptáte na jeho nedávný výstup na závodech. Můžete napsat něco jako: „Ahoj, pořád myslím na to, jak jsi vylezl tu cestu na závodech. Bylo to úžasné! Můžeš mi dát nějaké rady, jak se v takové situaci lépe pohybovat?“

Pokud se chcete vyhnout případnému trapnému momentu, můžete se ho zeptat na něco, co není tak jednoduše hodnotitelné, jako je například technika nebo strategie. Můžete říct: „Ahoj, všimla jsem si, že máš skvělou techniku. Myslíš, že bys mi mohl dát nějaké tipy?“

Další možností je začít konverzaci o něčem, co jste oba viděli nebo zažili. Například: „Ahoj, dneska jsem viděla běžíčka ve stěně. Už sis někdy všiml, jak se to tam hemží divokými zvířaty? :D“. Hlavně se snažte být přirozená a upřímná. Pokud se vám hojně směje, rád si bude povídat o legráckách či zážitcích z lezení.

Pamatujte, že není nic špatného na tom, být první, kdo začne konverzaci. Držím palce!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Tak zkus: Čau, jak se máš?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Enily

Psala jsem to že mu chci psát, protože se mi líbí. Oboum nám je 15

Avatar uživatele
Enily

Jen tak je nam oboum 15

Nový příspěvek