Avatar uživatele
jitex

Jak začít podnikat a hledat odběratele?

Chci začít podnikat v oblasti-šití ložního prádla.Co všechno je k tomu potřeba a jak a kde hledat odběratele.Je možno dostat příspěvek z pracovního úřadu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mirlin, anonym před 5097 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
mirlin

Dobrý den,odpovídám vám na váš dotaz jak začít podnikat ve vaší odlasti. Založení živnostenského listu se dnes již obejde bez větších komplikací.Vaše rozjeti živnosti by nemuselo být spojeno s nějakými většími komplikacemi.Ze všeho nejdůležitější ovšem bude si zajistit odbyt výroby. Jak řekl velký podnikatel Tomáš Baťa : vyrobíme všechno, ale musíme to prodat.Pokud by jste chtěla v tomto poradit,tak se múžete na mě obrátit.Mám velké zkušenosti s prací obchodního zástupce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
LuciJe

Potřebujete v podstatě pouze živnostenský list. Odběratele lze nalézt různými způsoby – nejjednodušší je nabídka na internetu, dále můžete se svou nabídkou oslovit prodejce v okolí či i vzdálenější prodejce podobného zboží.

Informace k příspěvku Vám podá Váš příslušný úřad práce – příspěvek na „podnikání“ existuje, avšak není na něj právní nárok (přidělení posuzuje příslušný úřad) a ne každý ÚP ho v daném roce poskytuje.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek