Jak začít

Dobrý den, už jsem docela zoufalá…jak nelze najít solidní práci, tak zvažuju začít podnikat v šití jednodušších oděvů nabo nadměrné velikosti.Ale nevím, jak je možné konkurovat na trhu a kde najít odběratele…:-/Poradí někdo jak začít?

Odpovědi
-

zkusil bych nadmerne velikosti. podival se na konkurenci, nejprodavanejsi zbozi atd. a usil napr. 20 typovych kusu. ty bych vyfotil. udelal bych jednoduchy eshop napr. na estranky.cz a zbozi vlozil na zbozi.cz, ale i aukro.cz apod..
dale bych to sil uz na objednavku, tzn. az po zaplaceni zbozi. stalo by za zkousku zkusit napr. i komisni prodej v prodejne textilu ve Vasem meste.

dale me napada ke kazdemu prodanemu kusu pridavat kupon na napr. 20% slevu pri dalsim nakupu (pokud by se to vlezlo do zisku).

anonym

Inzerát.Ale to Vás jistě napadlo.