Avatar uživatele
sushicat

Jak zabránit cizím dětem ve výtržnictví?

Dobrý den, u nás na sídlišti řešíme (místní obyvatelé) už dlouho nepříjemnou situaci.
Za paneláky je areál s dětským hřištěm, baseballové hřiště, posilovna, chodí tam lidé se psi, já také… Na jedné z laviček se schází děti ve věku asi 13–15 let. Pijí alkohol, kouří marihuanu, pohazují odpadky a pouští hlasitou hudbu, bohužel nejednou přivolaná MP to nechce řešit. Další věc – kousek od lavičky chodí pít kachna s kačerem, mají tam lavor, krmení a dečka po nich hází kameny, několikrát jsem na ně vletěla, mají z toho srandu… Poradí, prosím, někdo, co dělat? Napadlo mě lavičku natřít dlouhoschnoucí barvou, ale tuším, že jim v tom, co dělají, takhle nezabráním.

Zajímavá 0 před 1817 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

To je těžká rada. Pokud to MP řešit nechce, zkusit zavolat státní.
Zkusit je natočit třeba na mobil, fotoaparát a video použít jako důkaz.
Házení kamenů po kačkáh by mohlo být bráno jako týrání.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Soustavně volat na ně policii, ne městskou. Dříve nebo později to musí řešit, pokud nezletilí pijí alkohol a podobně.
Další rada, bohužel ne úplně v mezích zákona – dobře mířená facka někdy dokáže dělát divy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Natočit a poslat do televize. Na ubližování zvířatům dnes kdekdo slyší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… zavolat státní, měšťáci jsou banda tupců, schopných akorát nasazovat botičky a měřit rychlost …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Sushicat, zachovejte klid, je jiná moderní doba na př. v Bílíně v základní škole o přestávce skoro slečna z 6 B pěkně pleskla učitele až se zapotácel, na obranu se neodvážil poněvadž by mohl také skončit s učitelováním na ZŠ a skoro celá třída fandila, jen mu dej ještě jednu mu mlaskni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek