FikeCZ

Jak z androidu smazat otravne ikony reklam?

Nevědel by prosím někdo pomocí čeho mužu odstranit z widget stranky ikony typu : find app,find other a takové blbosti co se nainstaluji většinou s aplikaci a nedokazu na nic jinečiho než jen na web stranku? Díky :)

Odpovědi
Bedy

Budete muset ty aplikace odinstalovat, to je další slabina Androidu, tedy spíš jeho aplikací – řada aplikací je zdarma, ale pouze za podmínky, že se tam zobrazují reklamy.
Pokud máte novější verzi Androidu, tak tam v Nastavení můžete spravovat i ty widgety samotné a různě je poskrývávat.

Braníku, AdBlock je doplněk pro intenretový prohlížeč – v tomto případě pro Mozilla Firefox nebo Iceweasel.

huer159

skus vymazat paměť telefonu ale před tím si všechno zálohuj:)

anonym

některé aplikace jsou v kagalogu ve dvou verzích, placené a zdarma dostupné … ta zdarma dostupná s sebou obvykle nese nutnost zobrazení reklamního proužku, pokud se ho chcete zbavit stačí pořídit placenou verzi aplikace … nebývá to moc drahé, pár desítek korun, ale jestli vám ta konkrétní aplikace stojí už musíte posoudit sám, volba je na vás.