WordPress

Jak vytvořit web, který bude vhodný pro každého návštěvníka?

V současnosti je každý web specializován a je tak vhodný pro určitou skupinu lidí, a tak má malou návštěvnost, je to o tom přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Nejlepší odpověď
Ametyst

V Čechách neplatí “Přej, a bude ti přáno”. Tady se dobro neoplácí dobrém. Na to je tu příliš mnoho vykuků a šmejdů, aby to platilo.
Zkus třeba zaplnit díru v nabídce, a nabídni, co nikdo jiný nemá. Nebo přines téma, které zajímá úplně všechny, protože všichni jedí, spí, nakupují, telefonují…

Další odpovědi
quentos

Především by na tom webu neměly být chyby jako „… web který…“ – neovládáš-li ani základy interpunkce, rovnou to zabal, jelikož špatný pravopis návštěvníky odrazuje.

elkon

A k čemu by to bylo? To postrádá smysl. Každý web má nějaký účel.

aliendrone

Nwm co s tím mí to „přej a bude ti přáno“, ale hned z první mne napadá web typu PORTÁL (v naší zkorumpované zemi např. Seznam).
BTW – celkem FUŠKA ho zřídit a provozovat i pro KOLEKTIV, pro jednotlivce prakticky nemožné (jestli to má být k něčemu), o kapitálovém zázemí nemluvě. 😉

Dochy

Web, který nebude specializován?
Tzn, nebude tam nic zajímavého? – tj. nebude to nikoho zajímat
Nebo si tam každý bude moct dát co bude chtít? – žumpa
Co z toho si vybereš? 😉

led

Vždy sa nájde človek, nespokojný s ponukou. Jednoducho, nie sme roboty… zatiaľ! Preto aj každý web má mať svoju charakteristickú identitu pre ľudí, ktorí práve to v ňom hľadajú.
Inak by stačil len jeden web… Bŕŕ, strašná myšlienka!

da ny

Není možné.
„Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem“