atriplex

Jak vytvořit panoramatickou fotku iPhonem?

Mám služební mobil, takže do něj nemohu nic stahovat. Je v iPhonu nějaká automatická možnost, jak vytvořit panoramatickou fotku? Pokud ano, kde? Děkuji

Odpovědi
www

Doporučuji odbornější fóra:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&sky=­ee&redir_esc=&hl=cs&q=iP­hone+f%C3%B3rum&

Damiana

Jdi do AppStore. Jsou tam aplikace zdarma, takže není problém si je stáhnout. Zadej Panorama, Panoramatic camera, Panorama 360, atd. a vyleze ti tam toho plno.