Mucillinka

Jak vytvořit nový uživatelský účet v notebooku?

Potřebuji v notebooku vytvořit nový uživatelský účet. Účet jsem vytvářela v ovládacích panelech, kliknutím na vytvořit nový účet. Účet se mi vytvořil, ale když ho chci otevřít, tak mi napíše přihlášování, pak se objeví černá obrazovka a poté napíše odhlašování a „hodí“ mě to zpátky na uživatelské účty. Hlavní účet jde zpustit bez problému, ale nově vytvořený nejde zpustit. Co dělám špatně, můžete mi prosím poradit? Děkuji

Odpovědi
Michal Kole

asi je poškozen účet ze kterého se nové účty vytváří. Já bych to tipnul asi na reinstalaci Windows.