zjentek

Jak je to s účtem u Microsoftu, je bezpečný?

Nebo je to zase jen další odporná špionáž? Ale popravdě.

Totiž mám v PC fůru zajímavých aplikací, které ovšem nemohu používat, protože jsem dosud nemínil odevzdat své osobní údaje MS tím, že bych si u nich dobrovolně založil účet a přihlásil se (což by ovšem nefunkční aplikace vyřešilo).Děkuju.

Elkone, COŽE? Tak vezměme namátkou Office 365 (přidružená součást W 11). Ten, abys spustil, po tobě nevyžaduje přihlášení k účtu u MS? (A dále např. editor videa [Clipchamp] atd. atd…)

(Pokud jsi však otázku opět nepochopil a ve tvé odpovědi je řeč o appkách, které nejsou součástí balíčku Widlí a instaloval sis je sám, tak promiň a další odpovědi už není třeba. Děkuju.)

Odpovědi
JK2021

Jste-li paranoidní a máte strach ze sledování Microsoftem neměl byste používat ani jejich OS… pokud ho vlastníte, je už celkem jedno, zda máte i MS účet nebo ne, vyjde to na stejno.

elkon

Není podmínkou pro používání PC, být registrován u Microsoftu. Nikdy na mě žádná aplikace nevyžadovala registraci v MS. A to jich používám více než dost.

zjentek

Elkone, COŽE? Tak vezměme namátkou Office 365 (přidružená součást W 11). Ten, abys spustil, po tobě nevyžaduje přihlášení k účtu u MS? (A dále např. editor videa [Clipchamp] atd. atd…)

(Pokud jsi však otázku opět nepochopil a ve tvé odpovědi je řeč o appkách, které nejsou součástí balíčku Widlí a instaloval sis je sám, tak promiň a další odpovědi už není třeba. Děkuju.)