křemílek

Jak vytrestat sousedku,která bydlí podemnou a pes stále štěká.Někdy i do noci.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Sousedku nestresuj:-) ještě dostane innfarkt,
slušně ji požádej, ať psa uklidní, že tě to ruší. Pokud se nic nezlepší obrať se na majitele domu, družstvo, společenství atd. a požaduj ať ji vyzvou oni. Pokud se zase nic nezlepší, napiš na obecní úřad stížnost pro rušení nočního klidu.

Další odpovědi
gecco

Doplním ZZZZZ – obrať se na Policii.
Sousedku nijak nestresuj a nerozčiluj, domluv se s ní. A nebo ji nech stíhat – ale podle zákona.
No, a kdybys ji nechal zabít, levně, jó, taky tady jednu takovou sousedku mám, dej mi kontakt na řešitele.

ivzez

Nebylo by lepší naučit psa,
aby na sousedku neštěkal?

mopet

No tak je to přece pes, ten ti hymnu zpívat nebude

gnr54

Vepište oPROTIŠTĚKACÍ PŘÍSTROJ – ANTIŠTĚKAČ – PROTI ŠTĚKÁNÍdpověď…