dust8

Jak vysvětlit dvěma mouchám, aby na mě přestaly sedat, jinak je čeká plácačka?

Odpovědi
anonym

Doporučuji nejdříve domluvit. Pokuste se o diplomatické řešení. Avšak, zda to bude mouchy zajímat, s tím bych nepočítal, přemýšlejí jinak.

led

Nehovorte na ne česky, alebo moderne anglicky, ale pekne hezky „mušacou rečou“.
Prečítajte im paragrafy o obtěžování z Trestního zákoníka, Nového občanského zákoníka č. 89/2012 Sb. a Občanského zákoníka