vojta@super

jak vyrobit

Dobrý den chtěl bych se zeptat co můžu vyrobyt z:Tvrdého papíru,šňůrky a nůžek

Nejlepší odpověď
Lencis

tak např. viz odkaz 😉

pokud zvládnete najít i nějakou tu tužku a napíšete si na jednotlivé díly závěsu čísla můžete mít adventní kalendář… místo květin můžete zvolit vánočnější tématiku 😉

PS: Ještě mě napadlo speciální PF přání… papír (musí být tvrdší) ozdobně ostřihnete. Provázek navlečete do větší jehly a PF zkrátka vyšijete 😁

Zdroj: http://www.te­rescinotvoreni­.wz.cz/papir-prehled.htm

Další odpovědi
adavo

Záleží jaký tvrdý papír používáte, pokud je to třeba kartonová lepenka z toho jdou různé věci, např. rozmočit karton a vyjmout vlnitou čás touto částí můžete oblebit různé krabičky nebo udělat záložky záleží na vaší fantazii.