Lgee

Jak vyprat?

Rodiče musely na 5 dní odejit a ja musim vyprat, řekl sem ze to umim, ale uz jr to strasne dlouho co sem pral naposled musim davat praci prasek a avivaz pokud mam takovou tu prací kapsly? (Ariel)

Odpovědi
elkon

Jestli umíš aspoň telefonovat, tak můžeš rodičům zavolat.

nyjono

Prací kapsle jelogicky na praní.
Takže prací kapsli s I na konci použiješ na praní, trochu aviváže naliješ do oddělení pro aviváž a ta se použije na poslední máchání.
A teda, trochu mě zajímá co je tak nutné vyprat, že neydržíš 5 dní, že nemáš pár kousků v zásobě.
Navíc, když v roce 2020 nemůžeš rodičům zavolat a zeptat se.
V tom bude asi něco jinýho 😁 😁 😁

Dochy

Co se zkusit podívat do návodu? Tam určitě bude napsáno, zda kapsle supluje jen prášek nebo i aviváž.

A mezi námi, já jsem aviváž snad ještě nepoužil a některé zkušenosti s „avivážovanými“ věcmi u některých známých mně od tohoto kroku definitivně odradily. („gumové“ nepromokavé froté ručníky například)

nyjono

Dochy, cos to používal za aviváž? To by mě fakt zajímalo. Můžeš použít trochu octa 🙂

Dochy

Já nic 😉 Ale thyně cokoli,, hlavně když je to levné, je toho hodně a silně to smrdí (ok oni tomu říkaj vůně)