agentpv

Jak vypočítám mzdu za den dovolené, když po 6 měsících v pracovní neschopnosti ihned nastoupím dovolenou?

PS: jsem po operaci a už mi z těch časově omezených vycházek hrabe – proto mě napadlo toto řešení – uschopnit se a vzít si 14 dní dovolené, jen mám strach abych za to neměl 0 peněz. V podniku má odpracovaných 10 měsíců + 6 měsíců ta neschopnost.

Odpovědi
GM

Z průměrné mzdy za poslední odpracované čtvrtletí. Ale nedělala bych to.

cappuccino

Radeji vydrz. Ona ta tvoje pracovni neschopnost je taky opodstatnena!!