tendruhy

Jak vypnu nebo ztiším zvuk upozornění na podporu od společnosti Huawei?

Dobrý den, občas dostanu oznámení na podporu od společnosti Huawei. Když se chystám spát tak je to dost otravné. Jak zvuk na toto oznámení ztiším, nebo jak vypnu toto upozornění? Huawei Y6. Díky

Odpovědi
anonym

Ahoj tendruhy, v nastavení vyber ,,oznámení" a v seznamu najdi aplikaci, od které nechceš přijímat oznámení a klikni na ni. Pod ikonou je ,,povolit oznámení", to přepínačem vypni. Nebo jednoduše až příště dostaneš to oznámení, dlouze jej podrž a řádek ,,povolit oznámení" se už zobrazí sám a přepínačem oznámení opět vypneš.