Michal Samia

Jak vypnout pravidelne pípaní na mobilu xiaomi?

Dobrý den, mám problém že mi pípá každé ráno mobil Xiaomi redmi 8 okolo šesté hodiny nemá s tím taky nějakou zkušenost? A případně jak to vyřešit? Předem děkuji za odpověď a přeji vám hezký den.

Odpovědi
Mesiáš

Infolinka bude fungovat od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Služba je dostupná na telefonním čísle +420 800 701 5­41. Telefonic­ká forma podpory má především urychlit a usnadnit lidem řešení případných problémů s výrobky Xiaomi prodávanými na českém trhu.

Zdroj: https://www.mi­.com/cz/support

Dochy

Nemám tu značku. Ale co mně napadá… Co takhle vypnout budík? (ať už se na tom telefonu jmenuje jakkoli)