leonessa

Jak vyměnit vestavěnou myčku?

Potřebovala bych ze staré linky vyměnit myčku. Ale mcka ma na sobe dvířka z kuchyňské linky a ja nevim, jak ji sundat a dat na novou myčku. Je potreba pak vybírat nejakou speciální myčku s uchytama na dvířka? Jak se pak připevníme zase na novou myčku?

Odpovědi
cukrar

Pozvat někoho, kdo Vám to předvede. Myčku musíte opět koupit vestavěnou. Výměna myčky, není to nic složitého.

hapiky

Trochu náročná je domontáž a montáž dvířek. Jsou buď na pojezdech nebo přišroubované zevnitř ke dvířkům myčky. Nejprve je zapotřebí demontovat ukotvení myčky, potom ji povytáhnout a odpojit hadice(pro začátečníky dodávám nejprve zastavit vodu). Pokud úspěšně myčku demontujete, smontovat novou by neměl být problém.

dubraro

To bude chtít chlapa…
Stará myčka se musí odpojit a odmontovat a nová zase zamontovat a připojit, dvířka předělat. Podrobnosti jako kde je jaký šroubek tady nevíme.