zjentek

Jak v životě končí holky/ženy, kterým maminky v dětství tvrdily, že jsou princezny?

Končí špatně? Nebo naopak končí dobře? Co myslíte? Děkuji (;

Nejlepší odpověď
Disraeli

Nedá se posuzovat podle jediné informace. Může z nich vyrůst kdokoli/cokoli.
Pokud k nim rodiče mají láskyplný vztah a vzorně a svědomitě se o ně starají, vychovávají je, tak vyrostou dobře. Pokud to jsou „jejich princezny“, tak se o ně starají asi dobře a je to láskyplný vztah, který dávají otevřeně najevo. Dítěti dávají pocit důležitosti, hodnoty, lásky a podobně.
Stát se ale může cokoli (ve sledu událostí, do budoucna, při vývoji).

Další odpovědi
elkon

Vůbec na tom nezáleží, každá holka si v dětství hraje na princezny. Nic to neznamená.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.