df

Jak uspokojit dítě, které chce psa, ale rodiče nechtějí?

Nejlepší odpověď
annas

Mrkněte se do archivu, třeba získáte radu. Otázek toho typu je nejméně 20.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99es­v%C4%9Bd%C4%8Dit%20ro­di%C4%8De%20ke%20kou­pi%20psa

Další odpovědi
Prostě já...

Dovol mu o prázdninách hlídat psa třeba sousedovy když bude na dovolené, třeba i rodiče změní názor

Drap

Jak staré dítě? Je potřeba zvážit všechna pro a proti a pokud to neni možné, tak to dítěti rozmluvit.

Smack

Kup mu plyšáka.

Kepler

Koupit mu křečka, s ním už není tolik starostí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.