Kata836cz

Jak ukončit e-mail?

Potřebuju vědět jak ukončit email, protože musím něco napsat panu učiteli, a nevím jak to ukončit.

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, nejlépe je zakončit psaní e-mailu kliknutím na button „Odeslat“, podle mne. ;) :)

Další odpovědi
Hungalabunga

S pozdravem a nashledanou.

ivzez

Pod posledním odstavcem vynech dva řádky a napiš

S pozdravem

(další tři řádky volné a podpis celým jménem ve tvaru Jméno Příjmení)

Anna Skřivánková

(A. S. vymyšlené jméno – příklad)

Mp2

Pod mailem nech prazdny řádek a napiš jméno a příjmení nebo jen příjmení..
Můžeš přidat dékuji nebo s pozdravem..

Já jsem teď psal doplneni podani stížnost na policii a napsal jsem „buďte zdráv a vesel…“

Rokio

ivzez: Kdo je to ta Anna Skřivánková?

ivzez

Vymyšlené jméno jako příklad.

V písemném styku s učitelem je vhodné
být poněkud formální.

Anna Skřivánková je správně,
Anička už by zněla „familierně“.

Alesh

https://twitter­.com/anna_mari­e2002