Jak udržet motto „Odpověď na každou otázku“ na portálu odpovědi.cz?

Kolikrát jsou lepší odpovědi, ale vidím něco jiného. Mohu si dovolit rýpnout, neboť tu jsem teprve přes 2 měsíce.

A teď si mne sežerte.
Doplňuji:
Prosím, nepalcovat vždy. Pokaždé je nějaká odpověď lepší nebo horší.

Nejlepší odpověď
Protiva

Kdybych měl rýpat do každého, nedělal bych celý den nic jiného.
Hele, přestaň zahlcovat systém a běž se občas provětrat.
Palec jsem nedal.
¨
Tak, a splnil jsem všechna tvé přání.

Další odpovědi
Drap

I takové recepty se zde najdou

mosoj

Ano klidně rýpej. Já to dělám co jsem tady. Když to nebudeš dělat, nedá se tady na to koukat. Ale palce nesmíš počítat, stejně si za ně nic nepořídíš.
Ale takový palec udělený při rýpnutí , ten je za deset ostatních !!!!

bolak

Palec se nedává za lepší odpověď, ale za užitečnou odpověď. A někdy je prostě každá odpověď užitečná, s tím halt nic nenaděláš.

Musíš prostě zatnout zuby, a ten obdrženej palec nějak vydejchat, tak jak to děláme my ostatní…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-jde-vytrenovat-zdejsi-obyvatelstvo-jako-cvicena-zviratka-aby-casteji-odpovidalo-na-me-otazky

briketka10

není potřeba tě sezřat :)
urýpance ty tady milujeme nejvíc :o)

odpověď na každou otázku znamená i třeba taková, jak nám názorně psal bolak :
když se někdo zeptá „víte?“ a já nevím odpovím „nevím“ a odpověď je tedy nevím a je podle kodexu správná nebo ne ??

Doplňuji:
jéje to sem tenkrát netušila na co ty palečky jsou, že je mám na rozdávání :o)

anonym

a teď si nominuji vítěze

anonym

vytočil mne jmhad a doteď mi neodpověděl vnitřní poštou, takže jsme si udělal dotaz na na tu radu seniorů

podomkář s tím nemá nic společného. Spíš mne ponouklo http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-jsou-pastaci

annas

Dnes jsem reagovala u jedné otázky, u níž jste odppvídal. Vyjádřila jsem se v diskuzi. Jenže pozdě bycha honiti …

Drap

Myslíš to o tom podomkáři, jak získala ocko nominaci ? Taky jsem si toho všiml

annas

Ano.

bolak

No a právě na to sem se nedávno ptal, jestli bychom takové odpovědi neměli mazat? Jen mě zaráží, že už si to nesmazala ona sama, vždyť i pro ni to musí bejt hanba, mít chybnou odpověď takhle všem na očích, no ne?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/brali-byste-to-jako-podraz-kdybych-vam-smazal-vasi-opalcovanou-a-onominovanou-odpoved

Smazáním chybné odpovědi bychom jí tedy v takovém případě prokázali službu, ale já mažu nerad.

briketka10

no to sem taky viděla, co naplat :))