Lukasy

Co jsou pašťáci?

Jinak překlep pošťákuto nebude, a jestli to existuje o tom taky pochybuju když jsem to nenašel.

Nejlepší odpověď
anonym

fotbalový tým na Rýmařovsku – na str. 14, článek „Turnaj u jezírek“ (v pdf)
http://www.go­ogle.cz/search?q=pa%C5%A­1%C5%A5%C3%A1ci&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a#hl=cs&clien­t=firefox-a&hs=i18&rls=­org.mozilla:cs%3A­official&scli­ent=psy-ab&q=%22pa%C5­%A1%C5%A5%C3%A1ci%22&oq=­%22pa%C5%A1%C5%A5%C3%A1c­i%22&gs_l=ser­p.3...14462.15426­.0.16448.2.2.0­.0.0.0.95.162­.2.2.0...0.0.J5-iokMsBn8&pbx=1&­bav=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_qf.,cf­.osb&fp=3d8481f­069928d1a&biw=1104&bih=8­26
Doplňuji:
přímo pdf http://www.svcry­marov.cz/hori­zont/09/14-2009.pdf

Další odpovědi
annas

Nejsou to pasťáci? Ti, kteří jsou ve vězení pro mladistvé, v polepšovně aj.

Nebo ještě pašťáci (od paštěkovat) – ti, kteří odmlouvají, nadávají, „šťěkají“.

anonym

pokud jsi to nenašel, tak neznamená, že to neexistuje

annas

Zlatý

annas

Nejsou to pasťáci? Ti, kteří jsou ve vězení pro mladistvé, v polepšovně aj.

Nebo ještě pašťáci (od paštěkovat) – ti, kteří odmlouvají, nadávají, „šťěkají“.

anonym

překlep tam nemá, neboť si všimnul nabídky jiného slova, což gogle dělá, pokud je povolena nápověda. Najít se dá opravdu hodně, jen zadat ty správně podmínky pro hledání