Pepe32

Jak udělat z povinnosti zálibu?

Nejlepší odpověď
dagry

Třeba chodit do práce, kterou z duše nenávidím? Ale bohužel zatím není jiné východisko. Tak v tomto případě se to v zálibu neobrátí, ani omylem. Ty doby, kdy jsem se do práce opravdu těšila, už jsou pryč a nevrátí se. ☹

Další odpovědi
Drap

Musíš si v tom najít něco pěkného, potřebného a hlavně si to všechno srovnat v hlavě

mosoj

Zálibu v povinnosti mám po celý život !

anonym

Z manželských poviností = zábava !

roxy52

Asi s velkým sebezapřením.

venkovan

Barbakane – někdy je to ze zábavy povinnost.

Ale k otázce – v té povinnosti najít její smysl a zda ten smysl je v něčem pro mne a společnost smysluplný.

MichalN

Zkus se zamyslet proč máš tu povinnost a zkus to nahradit něčím co tě baví, třeba najít si jinou práci…