Avatar uživatele
M E

Jak udělat světelnou signalizaci na příchozi hovor? Více v popisu.

Jak udělat světelnou signalizaci na příchozi hovor,je to samostatné zeřizení-napajení ,dioda,antena + ještě něco -nevím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1882 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Odpoveď byla označena jako užitečná

V zásadě jde o anténku s nějakým rez. obvodem a příp. zesilovačem. S trochou snahy tohle může spustit jakýkoli další obvod. Ťamani prodávaj nějaká pouzdra co se rozblikají při vyzvánění, tak v zásadě bylo bylo něco podobného. Nepozná to, zda jde o vyzvánění nebo hovor, reaguje to jen na zvýšený provoz na patřičných rádiových vlnách.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?M E Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Takový věci se prodávali kdysi, ale ČTÚ je zakázalo z důvodu rušení pásma nebo tak něco. Takový přívěšek co blikal dřív, než zazvonil telefon. To bylo v dřevních dobách telefonů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Nepíšeš o jaký telefon se jedná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brblal

Já bych se zkusil obrátit na firmu Jablotron z Jablonce n. N., oni vyrábějí a prodávají stolní mobil, který vypadá jako pevný telefon, ale je to mobil na SIM kartu: Dále alarmy a podobně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
M E

jde tu jen o signal gsm ,třeba máš blízko beden tel. a repráky začnou prskat,a někde jsem viděl že k telefonu dáš XXX zařizení se světelnou diodou a ona při příchozím hovoru bliká

před 1882 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Tak to napiš do doplnění otázky. Ono na šňůrovej telefon by bylo něco docela jinýho.

Na GSM kup něco u větví… jsou toho určitě mraky. A vyjde to laciněji, než nějaký součástky kupovaný u nás.

před 1882 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
M E

jo větve mě nanapadly 🙂 diky za info

před 1881 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek