Nikkcaa

Jak udělám to, aby mě ostatní viděli při videochatu na messengeru, ale abych při tom nemusela mít zapnutý messenger?

Jde o to, že lidem co mají android jde, aby video měli na pozadí, ale na telefonu mohli dělat cokoli jiného(internet, instagram, …) Ale aby oni viděli mě nebo já je musím mít messenger stále otevřený (mám ios)..

Odpovědi
Matouš4444

Nechápu jak to myslíš když chceš mít vypnutý Messenger ale aby ti ostatní viděli na videochatu. To nedává smysl.

Malvína

Jestli slečna nemyslí, zda nejde dát videohovor na pozadí a u toho brouzdat po netu atd. Něco ve stylu, jak se kdysi volalo např. přes Skype. (No, možná se tak volá vlastně ještě i dnes! 🙂. Každopádně mám dojem, že to na pozadí dát nejde. Alespoň co si vybavuji. Přes Messenger už nevolám. Pohodlnější je pro mě FaceTime nebo WhatsApp.

nyjono

Myslím, že na chatu messengeru jsou viditelní ti, kteří jsou aktuálně přiojeni.
Takže když budeš mít mess. vypnutý, nebudou tě ostatní vidět.

elkon

A jak pojedu na kole, když ho nechám v garáži?