Emmicka

Jak účinně a rychle zhubnout do 1 měsíce?

Je mi 20 let měřím 165 kg. Moc si přejí zhubnout, ale nedaří se mi to zatím, prosím poraďte mi, všichni se mi smějí za to jak vypadám.

Nejlepší odpověď
aliendrone

No… když MĚŘÍŠ 165 KG, tak to bude asi celkem oříšek. Je otázka, kolikametrovou máš hmotnost! ;) :D :D

Zhubnout HODNĚ do 1 měsíce jde, ale pouze za použití drastických metod, které velmi pravděpodobně sama nebudeš schopná zpraktikovat. Navíc – při extrémně rychlém hubnutí je „jojo efekt“ víc než pravděpodobný.

Pro inspiraci – vojáci Specnaz běžně zhubnou během třítýdenního nasazení i přes 20kg. A to navzdory tomu, že s sebou tahají a žerou extrémně výživné koncentráty (pilule)!

Ale… myslíš, že bys dokázala za 8 hodin během/klusem/pocho­dem překonat 100km [i více!!] TĚŽKÝM TERÉNEM, v ruce Kalašnikov, 600nábojů + další výbava (výbušniny, vysílačka atd.) – celkem asi tak 40kg na zádech? A to den za dnem celých 21 dní? ;)

ROZUMNÝM způsobem v tak krátké době se prostě výrazně zhubnout NEDÁ! Pouze NEROZUMNÝM!

anonym

za 1 měsíc je možné zhubnout pouze sportem, nepomohou hladovky ani diety … začni se každý den alespoň hodinu intenzivně hýbat, eliptikal je dobrý začátek, nebo si vezmi měsíční permici do posilky a nech si poradit trenerem.

jirka F

taky záleží kolik vážíš?

jirka F

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_n3e3igyq­sE – nejrychlejší zkoušel jsem to i sám na sobě ač tomu moc nevěřím ale díky tomu jsem zhubnul za 3 neděle o 3 kg.