haunted

Máte zkušenosti s Geladrink fast ?

Trpím skokanským kolenem již asi rok a rád bych vědel zda mi tento přípravek aspoň trochu uleví a zda je vhodný i „normální“ bolesti kolene.

Děkuji

Odpovědi
Deli

Před lety jsem měla úraz kolene + dvě následné operace… Asi 6 let beru GS Condro forte, pomáhá, je znát, že je to lepší. V těhotenství a při kojení ale brát nelze, takže jsem vyzkoušela Geladrink (ale ten obyčejný, ten se smí) a byla jsem spokojená, už u druhé vypité krabice byla znát úleva.
Určitě tyto přípravky uleví při bolestech po úrazech, operacích, při opotřebení kloubů atd. Jen je třeba brát je dlouhodobě.

arygnoc

skutečně coby neznalec:

to je nápoj, předpokládám (drink).

kde, za kolik?
na jaké bolesti účinkuje?

žolik

Ano pomůže,jehodně těchto přípravku já bych doporučovala skusit od bolestí Koňskou mast je dostupná v každé lékarně,AULIN,hodně sklidňuje od bolesti.

Zdroj: žolík

mosoj

Již několikrát jsem zde odpovídal.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-je-nejlepssi-kloubni-vyziva
Geladring forte (kapsle) užívám již s úspěchem mnoho let. Zkoušel jsem i doporučovanou kůru s Geladringem fast v prvním měsíci v druhém měsíci Geladrig forte a v třetím měsíci Geladring Artrodiet.
Po mnoha letech mohu říci že nejúčinnější je Geladrig Forte po celé tři měsíce. Beru jenom ten a ostatní vynechávám. Má všechny složky podílející se na stavbě chrupavky a vaziva včetně želatiny.
Z vlastní zkušenosti doporučuji Geladring Forte kapsle.
Účinek se dostavuje ale až tak v druhém měsíci.
Jeden čas jsem bral i Proenzi 3, které má podobné složení a účinek minimální oproti Geladringu forte.
Fast jenom tiší bolest a neléčí. Neobsahuje glukosamin, chondroitin ani MSN.

Ps. Ne všechno co má v názvu dring je nápoj !
Zde si můžete porovnat složení jednotlivých arthronutraceutik.
http://www.or­ling.cz/upload­s/pdf/tabulkaa-tisk-1283762495.pdf