Avatar uživatele
haunted

Máte zkušenosti s Geladrink fast ?

Trpím skokanským kolenem již asi rok a rád bych vědel zda mi tento přípravek aspoň trochu uleví a zda je vhodný i „normální“ bolesti kolene.

Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4675 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Před lety jsem měla úraz kolene + dvě následné operace… Asi 6 let beru GS Condro forte, pomáhá, je znát, že je to lepší. V těhotenství a při kojení ale brát nelze, takže jsem vyzkoušela Geladrink (ale ten obyčejný, ten se smí) a byla jsem spokojená, už u druhé vypité krabice byla znát úleva.
Určitě tyto přípravky uleví při bolestech po úrazech, operacích, při opotřebení kloubů atd. Jen je třeba brát je dlouhodobě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

skutečně coby neznalec:

to je nápoj, předpokládám (drink).

kde, za kolik?
na jaké bolesti účinkuje?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Ano pomůže,jehodně těchto přípravku já bych doporučovala skusit od bolestí Koňskou mast je dostupná v každé lékarně,AULIN,hodně sklidňuje od bolesti.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Již několikrát jsem zde odpovídal.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-je-nejlepssi-kloubni-vyziva
Geladring forte (kapsle) užívám již s úspěchem mnoho let. Zkoušel jsem i doporučovanou kůru s Geladringem fast v prvním měsíci v druhém měsíci Geladrig forte a v třetím měsíci Geladring Artrodiet.
Po mnoha letech mohu říci že nejúčinnější je Geladrig Forte po celé tři měsíce. Beru jenom ten a ostatní vynechávám. Má všechny složky podílející se na stavbě chrupavky a vaziva včetně želatiny.
Z vlastní zkušenosti doporučuji Geladring Forte kapsle.
Účinek se dostavuje ale až tak v druhém měsíci.
Jeden čas jsem bral i Proenzi 3, které má podobné složení a účinek minimální oproti Geladringu forte.
Fast jenom tiší bolest a neléčí. Neobsahuje glukosamin, chondroitin ani MSN.

Ps. Ne všechno co má v názvu dring je nápoj !
Zde si můžete porovnat složení jednotlivých arthronutraceutik.
http://www.or­ling.cz/upload­s/pdf/tabulkaa-tisk-1283762495.pdf

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek