haunted

Jaká je nejlepsší kloubní výživa ?

Mám velké problémy s koleny, mám špatné klouby ale hlavně úpon, který zvedá lýtkovou kost. Máte nějaké zkušenosti s nějakýma tabletkama či jinou medicínou ? Doktor mi nabízel určité léíky ale ty stály 600 Kč na měsíc a ani nevím jestli zaberou.

Děkuji
Doplňuji:
Mam hlavne problem s tim uponem co zveda lytkovou kost pres koleno (jmenuje se to: Skokanske koleno). Byl jsem na rehabilitacich,za­balu,parafinu,in­jekcich,razove vlne a nakonec i na operaci ale stale to neni jako driv. Proto kdybyste nekdo meli nejakou ucinnou lecbu ktera by mohla zabrat tak ji prosim napiste, dekuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

operaci vám nenabízel. když je máte v tak špatném stavu?
Tabletky, když si koupíte ty problém nevyřeší jsou to pouze vitamíny i když píší kloubní výživa. Mě pomohly injekce ale nepamatuji si název byla vždy 1× týdně a 5 za sebou a měla jsem pokoj na několik let.

Další odpovědi
panenka

Moje Maminka užívá nějaké Gela… ale ted přesně nevím ten celý název. Doktoz jí doporučíl jíst aspik,výrobky kde je želatina jinak jsem vám našla stránku kde si můžete z výrobků vybrat.

Zdroj: http://obchod­.ronnie.cz/klou­bni-vyziva

Terryle

Mně tu nedávno poradili Colafit, zkusila jsem ho a od té doby (ťuk, ťuk na dřevo) je to lepší. Ale je možný, že na to má vliv i menší namáhání kloubů při sezení u stolu. Nicméně ten Colafit určitě neuškodil a necelé 400 na 3 měsíce mi přijdou celkem únosné…

kocickaaa

Problémy s klouby nemám, ale preventivně beru GS condro forte (kliknete na odkaz prilozeny dole)… Tyto leky nejsou zrovna nejlevnější, ale myslím si, že zrovna condro je kvalitní značka.. Jinak, jezte gumové medvídky ! :) je v nich želatina a ta působí příznivě na klouby:) (nezapomeňte potom, ale na žvýkačku, protože v nich je dost cukru:) ) :) (a co magnet na klouby to Vám nenabízel? moje maminka na to chodí a po zátěži jí kolena nebolí.. zkuste se poptat :) hodně štěstí

Zdroj: http://artroza-artritida.heu­reka.cz/gs-condro-forte-comfort-120-tbl-plus-60-tbl-zdarma-plus-cd-s-popularnimi-hity-zdarma/

BandiOl

Zaberou veškeré značkové doplňky výživy, které jsou zaměřeny na klouby.
Naše rodina užívá – i preventivně OK Beta Plus a dosud to funguje..
Doplňuji:
Jako u většiny našich klientů, kde bolí klouby je hlavní problém v asymetrii svalové tenze. Podobné problémy má většina lidí se zády. Pomáhají zábaly, masáže, ale problém se neustále vrací. Pokud máte zájem se zbavit problémů, musíte pro to udělat něco Vy sám.
První je zajistit, aby Vás nebolel kloub – tam je vhodná kloubní výživa. Pak speciální strečink a speciální cviky posilování svalstva, zejména hluboce uložené svalové partie potřebují změnu. Pokud Vás bude koleno bolet cvičení ztrácí na efektivitě.
Pokud budete mít zájem, napište nám na náš e-mail: bandiol@tiscali.cz

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?pro-zdrave-klouby-a-kosti,28

mosoj

Z vlastní dlouholeté zkušenosti Geladring Forte v kapslích.

http://www.or­ling.cz/cz/hu­manni-produkty/gela­drink/cim-se-geladrink-odlisuje-a-v-cem-je-vyjimecny.html

Operace ramene se nekonala, kolena a kyčle nebolí, backerova cysta zmizela.

Zkoušel jsem i jiné přípravky ale tomuto se žádný nevyrovná. Je ale třeba brát opravdu doporučenou dávku 12 kapslí denně. Jinak to nezabere a jsou to vyhozené peníze.

Jediné čím vás zklamu. Cena cca 600 Kč na měsíc a tři měsíce nepřetržitě. Úleva se dostavuje až tak v průběhu druhého měsíce.

Potom můžete pár měsíců dát pauzu a znovu stále dokola.

Osobně na tento lék peněz vůbec nelituji a nyní beru 2 × 3měsíce za rok. Nečekám až se to ozve znovu.
Doplňuji:
Gelatring forte obsahuje i tu želatinu na rozdíl od astatních arthronutraceutik.
http://www.or­ling.cz/upload­s/pdf/tabulkaa-tisk-1283762495.pdf

Neguš

Hanulka nemá pravdu.Operace jako poslední možnost a kloubní preparáty neobsahují nějaké vitaminy,ale hlav.složky jsou glukosamin a chondroitin a někdy je tam i něco navíc.Je to dost drahé,ale nemusí to být tak velká nevýhoda,můžete si vybrat i podle ceny.Je třeba také přihlížet k tomu,že záleží na jednolivcích a také na stupni vývoje postižení kloubů.
Myslím si,že také snížení váhy má značný vliv,ale nestačí zhubnout o 1–2kg,ale aspoň 8–10kg.Neplatí to asi všeobecně.

Lékárna

Pěkný den,kloubních výživ je celá řada,více než 90 různých produktů a jejich forem je dostupných v České republice.Jako nejvhodnější považuji kombinaci účinných látek MSM, glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu a kolagenu ( Proenzi 3+) ,oblíbené je použití samotného glukosamin sulfátu (GS Condro Forte), zajímavé je použití kyseliny hyaluronové v perorální formě v přípravcích Hyalgel a Artilane.

venkovan

Řekl bych, že klouby a úpon vyžadují rozdílnou léčbu. A co vím, nerad bych bral naději, úpony trápí hodně dlouho. Víc než na léky bych vsadil na citlivé procvičování, které by mělo být trvalé – ne jen po dobu rehabilitace.
A na klouby – už to tu někdo psal – prasečí ouška. A nebo – psal jsem to před časem Terryle, čas od času užívám Colafit (český výrobek). Levnější než ty zázraky z reklam a trochu to pomůže. Trochu píši schválně, protože s klouby si musíme zvykat, že to asi už nikdy nebude jako dřív.

žolik

Já bych vám doporučila poslechnout doktora,jít do lékarny vybrat si výživu pro kolena,jsou to drahé doplňky ale stjí za to dát ti peníze,bude se to stupnovat a bude to horší,zdraví máte jen jedno,moje skušenosti.

Zdroj: žolík

Dodos

Já a velká část rodiny užíváme dlouhodobě ověřenou kloubní výživu Proenzi. Za kvalitní produkty je ovšem třeba zaplatit. Zničený kloub nejde opravit, jenom se dá „vyměnit“ nebo udržovat co nejdéle ve stávajícím stavu. Koneckonců na těle jsou i jiné klouby, nejenom kolena… Geladrink jsem užíval v čase aktivní cyklistiky, jako prevenci.

Zdroj: www.klubzdravi­.cz/produkty/58_pro­enzi.aspx

GabulkaA

Hodně záleží na tom, na co tu výživu chceš. Já zkusila docela dost doplňků stravy a jako nic moc… Mě pomohl až https://www.wol­doshop.cz/klou­bni-vyziva/woldohealth-kolagen-100/. A doporučuju.

Kikulinka85

Mně osobně se osvědčil tento kolagen https://www.wol­doshop.cz/hove­zi-kolagen-500g/. Ten mi vyhovuje maximálně. S jiným kolagenem jsem nebyla tak spokojená :)

Polaskova44

Osobní zkušenost teda bohužel nemám, ale mám jednoho známého, který bere toto: https://imuni­ty2go.harmone­lo.shop/harmo­nelo-flexi-d510/ Taky má problémy s klouby hlavně kvůli sportu a říkal, že narozdíl od jiných doplňků stravy, které zkoušel to prý funguje skvěle.

Broukk

Já jsem slyšela, že ten nový Gelactiv je prý opravdu silný a pomůže. Tak ho možná zkusím.

Jurek

s Gelacitvem mám moc dobré zkušenosti, konkrétně s Proteo-Enzyme Q 😉
obsahuje třezalku ;)

Broukk

Jo to bude asi on. A na co je dobrá ta třezalka?

Jurek

produkuje hormon štěstí, díky kterému jsme schopni fungovat ;)

Broukk

Ahaa!! 🙂 Díky moc ! Asi ho koupím a uvidím. Už o tom tady čtu na těch stránkách gelactiv.cz

Jurek

Tak jako není zač. Určitě pomůže, sám vidiš, že ho doporučuje víc lidí.

janulee

To by mě docela zajímalo, který kolagen je úplně nejlepší. Já jsem si našla nějaké od rosenpharma, ale nevím jestli je nejlepší.

veruni

My doma ( já i manžel) užíváme výživu Priessnitz, obsahuje kolagen I a II a Boswelii, která působí protizánětlivě. Klouby nás už tolik nebolí, lépe se nám ráno vstává a už zase můžeme jezdit na kole:)