taxio

problém s kolenem.

dobrý den ,Hrozně mě bolí koleno(nemohu skoro ani chodit). Podle doktora mam nějakou bulku v tom koleni.Řekl že si na to mám dávat studený obklady.tak sem si je dával asi měsíc. na chvíli to pomůžu ale pak to zas začne bolet. nevíte co stím?
Doplňuji:
No, nevím jestli bych mohl, je mi 12 let.A s operací mam strach.

Nejlepší odpověď
johana 56

Zkuste se zeptat na Lékaři online.Rodiče ať trvají na řádném vyšetření.

Další odpovědi
hanny 2

To jsou od odborníka opravdu dobré rady,studené obklady žádnou bulku neodstraní.Proč Vám to neodoperuje?
Doplňuji:
Tím spíš,že jsi tak mladej,přece se s tím nebudeš otravovat!Jde o to,co je to za bulku.Může ti jen udělat punkci-pokud je v ní nějaká tekutina nebo ji laparoskopicky odstranit.To zas tak strašný není a v mladém těle se to hojí rychle!