Avatar uživatele
roxy52

Je pravda,že ty gumový medvídci pomáhají při artroze kloubů?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, arygnoc před 4662 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

obsahují želatinu, která při artroze pomáhá, takže možná ano.

ale jistě nevím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
HOMER

No,raději se obrať na lékaře,jistě poradí nějaký vhodnější doplněk stravy než ten humus.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

To byste je musel jíst na kila a to by Vám pomohlo tak leda k nadváze,protože obsahují velké množství cukru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tříska

Já zas slyšel, že je to lepší než brát tu želatinu v prášcích, ale nevim co je na tom pravdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lékárna

Pěkný den,v principu ano,obsahují želatinu,ale na farmaceutickém trhu je více než 90 produktů pro řešení kloubních,osobně nejvhodnější považuji kombinaci účinných látek MSM, glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu a kolagenu ( Proenzi 3+) ,oblíbené je použití samotného glukosamin sulfátu (GS Condro Forte), zajímavé je použití kyseliny hyaluronové v perorální formě v přípravcích Hyalgel a Artilane.

Zdroj: http://www.le­karnavlipkach­.cz/poradna-prispevek/kloubni-vyziva-1003

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dodos

No nevím, kolik bys jich musel denně sníst, aby to mělo nějaký vliv. Osobně mám dobrou zkušenost z Geladrinkem (dříve, když jsem aktivněji sportoval) a teď s Proenzi a Arthrostopem.

Zdroj: http://www.ar­throstop.eu/cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Ani náhodou,je pravda že každý řekne želatýna je na klouby,/to je dobrá ale úplně želatýna.: jiná,medvidci jsou dobré cukrovínka.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CubinQa

Gumový medvídci ? To asi ne heleď ;) Sice něco obsahují , ale je to jen hromada keců :))
Počáteční stadia lze zvládnout kombinací farmakologických a nefarmakologických metod (redukce hmotnosti, snížení zátěže, přiměřená pohybová aktivita, rehabilitace, používání opěrných pomůcek)
Pokud ještě není chrupavka příliš poškozena, je možné dosáhnout její alespoň částečné reparace.
V těžších stadiích je kromě tlumení bolesti jediným účinným řešením operativní řešení, často to bývá náhrada kloubu:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Máme velmi dobré výsledky při tomto onemocnění. Mohu doporučit nejvhodnější kombinaci bylinných 100% přírodních a hlavně českých produktů, které svým složením jsou na našem trhu ojediněné.
Bonbonky nechte dětem 🙂
Můžete mne kontaktovat přes níže uvedené stránky či na e-mail v mém profilu.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek