roxy52

Je pravda,že ty gumový medvídci pomáhají při artroze kloubů?

Nejlepší odpověď
arygnoc

obsahují želatinu, která při artroze pomáhá, takže možná ano.

ale jistě nevím.

Další odpovědi
HOMER

No,raději se obrať na lékaře,jistě poradí nějaký vhodnější doplněk stravy než ten humus.

hanny 2

To byste je musel jíst na kila a to by Vám pomohlo tak leda k nadváze,protože obsahují velké množství cukru.

Tříska

Já zas slyšel, že je to lepší než brát tu želatinu v prášcích, ale nevim co je na tom pravdy.

Lékárna

Pěkný den,v principu ano,obsahují želatinu,ale na farmaceutickém trhu je více než 90 produktů pro řešení kloubních,osobně nejvhodnější považuji kombinaci účinných látek MSM, glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu a kolagenu ( Proenzi 3+) ,oblíbené je použití samotného glukosamin sulfátu (GS Condro Forte), zajímavé je použití kyseliny hyaluronové v perorální formě v přípravcích Hyalgel a Artilane.

Zdroj: http://www.le­karnavlipkach­.cz/poradna-prispevek/kloubni-vyziva-1003

Dodos

No nevím, kolik bys jich musel denně sníst, aby to mělo nějaký vliv. Osobně mám dobrou zkušenost z Geladrinkem (dříve, když jsem aktivněji sportoval) a teď s Proenzi a Arthrostopem.

Zdroj: http://www.ar­throstop.eu/cz/

žolik

Ani náhodou,je pravda že každý řekne želatýna je na klouby,/to je dobrá ale úplně želatýna.: jiná,medvidci jsou dobré cukrovínka.

Zdroj: žolík

CubinQa

Gumový medvídci ? To asi ne heleď ;) Sice něco obsahují , ale je to jen hromada keců :))
Počáteční stadia lze zvládnout kombinací farmakologických a nefarmakologických metod (redukce hmotnosti, snížení zátěže, přiměřená pohybová aktivita, rehabilitace, používání opěrných pomůcek)
Pokud ještě není chrupavka příliš poškozena, je možné dosáhnout její alespoň částečné reparace.
V těžších stadiích je kromě tlumení bolesti jediným účinným řešením operativní řešení, často to bývá náhrada kloubu:)

MacaM

Máme velmi dobré výsledky při tomto onemocnění. Mohu doporučit nejvhodnější kombinaci bylinných 100% přírodních a hlavně českých produktů, které svým složením jsou na našem trhu ojediněné.
Bonbonky nechte dětem 🙂
Můžete mne kontaktovat přes níže uvedené stránky či na e-mail v mém profilu.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou