Avatar uživatele
Moniccc

Pokud budu skákat přes švihadlo obden každý den, bude to mít nějaký výsledek?

Stravu jsem nezměnila, jím pořád to, na co mám zrovna chuť, co uvaří rodiče nebo co si uvařím já z potravin, co máme zrovna v lednici. Ale samozřejmě se víc krotím, jím méně sladkého a víc piju. Pokud zatím budu skákat obden přes švihadlo tak 20 minut, myslíte, že by to mohlo pár měsících mít nějaké výsledky? :D hloupé odpovědi si prosím nechte pro sebe, takovými si dokážu odpovědět i já sama. Díky moc! lidem, kteří třeba odpoví nebo poradí :)
Doplňuji:
V nadpisu je chyba, má tam být obden pravidelně :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, ondra07, otaznik007, zzzzz před 3765 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
ondra07

No, určitě to bude mít skvělé účinky, švihadlo podle mě patří do těch složitějších cviků na zhubnutí. Díky něj si zlepšíš fyzičku, pak taky objem plic se ti zvětší a i trochu namakáš ruce, lýtka... Hlavně se snaž skákat po špičkách a ne moc vysoko nad zemí, musíš lehce... Plno lidí to neumí, ono to taky není nejlehčí skáksat tak 15 cm nad zemí, ale je to lepší, tolik se neunavíš a víc namakáš lýtka... :)
Pak co se týče toho švihadla, tak ti poradím, že je lepší dělat více různých přeskoků, např. dej si 100× na obě nohy snožmo, pak třeba 50× po levé, 50× po pravé, potom třeba 100× koníčka, pak zkus vajíčko a tak různě to střídej a opakuj třeba několikrát, věř mi, že ti to pomůže...:) Nevím, čeho konkrétně chceš ale dosáhnout. To švihadlo je spíše jenom na tu fyzičku :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

ještě bych doporučila skákat na něčem měkkém, kvůli nárazům na kolena a záda, budou více chráněna proti otřesům..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

určitě to bude mít výsledky, 10 minut skákání se vyrovná 1 hodině běhání ;) jenom, aby Vás to nepřestalo a bavit a nezačala jste to flákat :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Moniccc, Ondra pojal skákání přes švihadlo dobře, ale ne ze všech hledisek. Každopádně při každé sportovní a pohybové aktivitě je hodně důležitá pravidelnost. Zbytečně to nepřehánět. 20 minut obden je dostatečná doba. Kromě toho, že si zlepšíš postavu a získáš lepší fyzickou kondici, naučíš se výborně skákat přes švihadlo, zlepší se Tvá koordinace a prostorová orientace.
Toto je rozhodně daleko lepší aktivita, než týrat tělo dietami a vymýšlet si, jak sama sebe trápit. Vydrž. Výsledky se dostaví a budou Tě těšit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Uršitě, kdyby nic jiného, tak budeš umět perfektně skákat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Určitě to bude mít efekt, každý pohyb má efekt, je třeba dobře srovnat příjem a výdej energie. Dieta opravdu nemá cenu, u ní sice ze začátku zhubneš, ale jakmile ji přestaneš držet, přibereš 2x tolik co jsi zhubla. Stačí opravdu omezit tuky a špatné cukry (sladkosti), začít se trochu hýbat a váha půjde dolů. Pokud by ani po 2 měsících váha dolů nešla, tak je dobré poradit se s lékařem. Ale nehubne se jen na váhu, hubne se hlavně na cm. Tak se krom vážení i poměř, ať máš přehled. Ještě si spočítej BMI.20 až 25 je OK a není třeba hubnout, ale sportovat se může.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1823 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví