Avatar uživatele
holčička

Jak u vás vypadá neděle?

Já třeba vstanu a koukám na televizi pak uvařím oběd natáhnu se a dělám domácí práce a pak jedeme na nějaký sport?A jinak je to pak v klidu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5191 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jako každý jiný den – u nás pracovitých úlevy neexistují

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Já ted uklidil,potom budu obědvat a po obědě se natáhnu pustím si potichu nějakou muziku a budu si číst.Mezi tím kouknu občas na tyto stránky a možná na něco odpovím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já si v neděli po obědě tepu do mědi,nejradši ale mám vypalování cihel.Bez toho si neděli nedokážu představit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pracovne,muz ma vikend a syn taky a ja v praci,volno mam v tydnu a tak jsou spolecne chvile pro mne vzacne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Koukám na Hřiště ,kameru , oběktiv. Dojdu nakoupit ,něco dobrého uvařím, kouknu na Otázky VM, pohádku, usnu, jdu spát , a pak nadávám , že jsem zas necvila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Jak kdy.Záleží i na počasí a jestli jsme doma celá rodina nebo jsem výjmečně sama.
Věnujeme se turistice a chlapská část rodiny horolezectví.Když jsem sama, ráda se sejdu s kamarádkou nebo si přečtu hezkou knížku./Patrick Taylor-U nás na venkově,James Patterson a Gabrielle Charbonnetová-Neděle u Tiffaniho...../

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

ráno vstanu udělám oběd uklidím a pak jsem na netu nebo se věnuji rodině se kterou jdu na procházku nebo jen tak si někám zajedem na výlet

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek