Lgee

Jak tu může být nelegálně tolik Vietnamců?

Tady se pise, ze jich je 60000, ale nektery jsou zde nelegalne, to bych bral par desitek, vsechno nejde uhlidat, ale celkem pry 100000, a to jich je tu udajne nelegalne 40000, jak se sem dostali?
PS; snad ale o nich vsichni vy a kdyz nemaji obcanstvi tak tu nemohou legalne pobyvat, pricestovat sem museli s pasem a povolenim tak je nekdo musi ty nelegalni poskat zpatky

Nejlepší odpověď
autacek

Žijeme ve zvláštním světě, jedněm komplikujeme tu žít a pracovat, aniž by cokoli chtěli, druzí sem přichází vyjídat sociální systém a ještě škodit, ale ty v rámci pokřivené humanity vítáme s otevřenou náručí a když se tomu někdo postaví, tak je označen za rasistu.

Další odpovědi
Drap

Dostali se sem nelegálně.

Klaproth

„Tady se pise, ze jich je 60000“. Kde se to píše? Já tu nic takového nevidím.

zjentek

Přicestovali, ale jaksi se zapoměli navrátit do vlasti, to víš, ta skleróza… ;)

led

Pricestovali legálne, ale povolenie k pobytu im už prepadlo.

Kryšpín

Poněvadž šlechta je začlenila do společnosti jako pracovitou menšinu a do jejich komunity je problém proniknout.
Nejvíce aktivní jsou Viet-spolky, dovoz zboží, padělků, textilu, které dováží ve velkých kontejnerech a pak drogy. Tolik názor šéfa zaniklého protimafiánského útvaru V4. Mám dojem, že na zánik má velký podíl růžové bratrstvo, které pomalu také zaniká.