spravedlivys

Jak to, že se v ČR zatím žádný z nakažených koronavirem nevyléčil?

Nejlepší odpověď
Funna

myslíš, že Češi nají nějaký patent na rychlost léčení? … první nakažený se objevil teprve před 14 dny…počkej si, léčba trvá 3 až 6 týdnů…

PS: 16.03. 202 – první tři vyléčení…

Další odpovědi
Edison

Hlavně žádný lék, který je k léčbě potřeba, na to zatím není. Ani nikde na sevětě se nikdo nevyléčil. Je mnoho těch, co se uzdravili. Léčí lékař leky, uzdravuje příroda.

Ametyst

Důležitější je strašit lidi než jim říct, aby posilovali imunitu.

mosoj

To ale sprostý...………….