Kelt

Jak to, že neplatí u mobilu: „Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.“?

Včera jsem měl telefonát a číslo jsem si nechal v paměti, když jsem zpětně volal v naději, že mi splní můj požadavek, dovolal jsem se na nějaké soukromé číslo a opatrným sondováním jsem zjistil, že o dané věci neví nic nebo z nejrůznějších důvodů nechtějí mluvit. Je to divné, protože to bylo mezi přijatými hovory a já s dotyčným na daném čísle mluvil a druhý den někdo jiný. To se hned zbavil karty a vyměnil ji? Nebo mají za úkol nereagovat na volání? Je to divné? Co si myslíte? Děkuji.

Odpovědi
elkon

Nastav si blokování neznámých čísel, stačí aplikace „Můžu to zvednout?“. A máš po starosti. Funguje dobře, používám už dlouho.