Kazatel

Jak to u doktora dopadlo? Nebyl jsi odeslán na venerologii? Všichni netrpělivě vyčkávají, informuješ nás?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-se-prosim-zeptat-zitra-s-tim-jdu-k-doktorce-ale-stresuje-me-to

Odpovědi
Filip84

„Doktor Hořec vás pošle do nemocnice, aby vám ho tam řádně vyšetřili!“

Psal, že když to objevil, měl tam i „růžový flek, který hned zmizel“!

To bude amputace. Ale s tím se nechodí na venerologii, to dělá chirurgus – opravář střev.

Ne, tak se stydí, ne? 🙂

zjentek

😂😂😂 ..Přesně!