Ler Justin

Jak to napsat český lépe?

Píšu analýzu osobnosti v psychologii a čeština není můj rodný jazyk tak potřebuji pomoct upravit aby to bylo srozumitelné a znělo lépe. Rozumím tomu ve svojí hlavě ale potřebuji někoho kdo by mi to lépe zverbalizoval

Jirka nenávidí plavání ptz když byl jako maly na pláži na dovce nebo na hodinách plavání ve skole tak se na něj žádná nedivala jako na ty herce z pobřežní hlídky. Jirka je totiž blond modré oci. Vsichni blond modré oci jsou pekni. Stačí aby neměly nic ošklivého a měly úplně normální rysy. I kdyby měly něco jen trošku ošklivého tak by furt s tou blond barvou byly pekni. Pak jsou vyjimky. Jsou totiz i lidi blond modré oci které nejsou pekne ale to by musely mít na tváři něco fakt ošklivého. Abys poznal jestli je ten clovek pekny nebo osklivy musíš být sexuálně orientovaný na to pohlavi. No a kdyz se na me žádná nediva jako na ty herce z baywatch tak jaký bude asi můj „ženský ekvivalent“ když jsem blond modré oci a stejně se na me nedivaji tak jako na ty herce z pobřežní hlídky? Pro takovou osobnost musí být plavání obzvlášť peklo ptz Jirka je takový že když mu něco řekneš tak to zapre a hodí hned na tebe. Ve skole me strašně otravoval a kdyz jsem mu to napsal tak to úplně celé zaprel. On ale nelhal. Jsou totiž dva typy lidi. Lidi co lžou a lidi co tomu doopravdy věří. On je ten druhý typ. Doma ho totiž vychovali ve stylu že když ti někdo nadává tak se zasmejes, řekneš že je debil a že mu ještě ukážeš až něco dokážeš, odejdes, ze se nebudeš snižovat na tento hnus a že se s ním nebavim (aby ses citil jako „ten atraktivni“). Touto vychovou mu vytvořili o sobě obraz ze je „ten dobrej“. Jirka je povrchní ptz není moc chytry. Napsal posbiram se Z poZbiram a me ve 3. pade několikrát za sebou. To je jako napsat 6+6=64. To znamená být úplně mimo. Nerozumí věcem do hloubky. Nic moc neřeší. Prostě ho tak doma naučili. Prostě rict ze je debil a nebavit se s ním. Když jsem mu napsal že mě otravuje tak se se mnou prekrikoval jakože má pravdu jako muž vs žena v hádce a kdyz se nepovolí tak tě napadne ptz má 1000 kg a podporovat to argumentem že proč by nekdo jako ja otravoval někoho jako jsi ty ptz ho doma naučili co je a co není hnus. Že toto dělají cigani a že ty jsi dobry kvůli čemuž měl bych sobě pocit že on „ma na lepsi“. Ma to v sobě výchovou zakorene. Ideální muž musi působit že dokáže postarat o zenu. Proto je plavání pro takovou osobnost naprostým peklem. Při topení se necítí jako „chlap“ ptz je zvyklý být v dominantní pozici vyhrávat hádky , mít pravdu a jako zaklad oporu a argument má vlastně vzhled ptz ho ta výchova toho stylu naučila že je něco co není. Když se teda topí ptz neumí plavat coz není nejvíc sexy pro zeny. Mel 100 kg a byl tlustý. Holkam je to jestli umíš plavat úplně jedno jestli jsi pěkný což nejsi ale ptz rád „vyhrává hadky“ tak je to pro něj peklo ptz se na něj ženy dívají jako kdyby byl bran za samozřejmost a kdyz je shirtless tak je to horší ptz chlapi když jim nedas za pravdu tak jdou na tebe fyzicky tak se mu podvolis. Jirka věcem do jlounky vůbec nerozumí ptz je přirozené blbý a výchova tomu napomohla takže nemá krom vzhledu jiný argument či oporu. Ta opora je pri topení pryc. Tam není kudy cesty ven. Při topení nemůžeš rict proč bych já sledoval nekoho jako jsi ty ptz žádná se na tebe nediva tak 5i dochází že jsi osklivy

Nejlepší odpověď
Pepa25

Po stylistické úrovni příšerné – nevím, jaký je váš rodný jazyk, ale jakýkoliv strojový překladač zvládne lepší češtinu.
Z pohledu obsahu je to také velmi špatné, možná ještě horší: od analýzy osobnosti neustále utíkáte k vlastním názorům („blond lidé jsou pěkní“, „holkám je jedno, jestli umíš plavat“) a popisům vašich hádek.

Další odpovědi
paul1

Zkuste to s AI, myslím, že by pomohlo jí to předložit se žádostí o úpravu.

da ny

Jste na špatné adrese.
Nečetl jste kodex.
Pomáhat s vypracováním úloh, je zde nežádoucí. Tedy zakázáno.
Mohl jste si ušetřit „práci“, s položení zbytečné otázky.
Příšerně napsané..... hovorové, nespisovné výrazy.
To se chcete „chlubit cizím peřím“, ve „vlastní práci“?
Požádejte o pomoc spolužáky, učitele (zadarmo to nebude)-