Dža-Dža

Jak to mám udělat? Asi se zblázním.. hrozně jsem se zamilovala do jednoho kluka a nevím, co mám dělat?

Ahoj, hrozně jsem se zamilovala do jednoho kluka a nevím, co mám dělat. Prostě vím, že takový, jako je on už prostě nemůže existovat. Však to znáte. Problém je ten, že když s tím něco neudělám, asi se psychicky zničím. Nechci ale být trapná, nebo vtěrná. Neznáte nějaké osvědčené způsoby, co s tím udělat?

Odpovědi
Quimby

No já nevím, proč se ptáš náš, my nevíme co s tím chceš dělat.
Chceš s ním chodit? Tak mu budeš muset napsat nebo něco.
Osvědčené rady na to asi nejsou, to by dělali pak všichni.

beer

Uklidni se – takových jako je on je spousta, dokonce lepších. Psychicky se také nezničíš ))
Klidně jdi nenápadně po něm (trapná si budeš v životě připadat ještě mnohokrát), ale hlavně se nevnucuj. tím ho jen zaženeš.

Agneta

No vidíš ty odpovědi? : „osvědčené rady na to asi nejsou“
„klidně jdi nenápadně po něm“
„Ale může“
„počkat měsíc“
++++
Tak to nějak udělej a zase napiš, jak to dopadlo :DDD

mosoj

Ale může. Jinak je to jenom tvoje a jeho věc.

setapouch

Je jeden osvědčený způsob: počkat měsíc. Pak po něm ani nevzdechneš, protože budeš hrozně zamilovaná do takového kluka, že takový, jako je on už prostě nemůže existovat.

bolak

Musíš na mě zapomenout…