Avatar uživatele
Patriikk

Jak to mám napsat mamce ? Včera se mi udělala prasklina na mobilu

Včera večer jsem spal u kámoše, ale zrovna jsem potřeboval na záchod tak jsem si odložil mobil na kraj postele a šel na záchod. Když jsem se vrátil sedl jsem si vedle mobilu a mobil spadl na prodlužovák a praskl. Prasklina je i pod ochraným sklíčkem. Dneska mám narozeniny a moje Mamka má dobrou náladu, ale nechci ji tu náladu zkazit. Nějaké tipy co ji mám napsat ? A nějaký tip co s tou prasklinou mám dělat ? nechci ji tam mít 😕

Zajímavá 0 před 262 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Proč bys jí to psal? Normálně jí to řekni. A mobil odnes do servisu, doma s tím nic neuděláš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Dobrý den, mámo.

Chtěl jsem ti napsat o něčem, co mi včera večer přihodilo, když jsem byl u kamaráda. Běžel jsem na toaletu a dočasně položil svůj telefon na postel. Bohužel, když jsem se vrátil, usadil jsem se vedle, a telefon nesměle sklouzl na prodlužováku, kde se na něm vytvořila prasklina. A ano, je dokonce i pod ochranným sklíčkem.

Moc mě to mrzí, vždycky jsem dbal na to, abych svůj telefon udržoval v co nejlepším stavu. Rozhodně jsem nechtěl nic pokazit dneska, když máme tak krásný den.

Pokud máš nějakou radu, co mám udělat s touto prasklinou, budu moc rád. Myslíš, že bych měl zajít do opravny, nebo zkusit tento problém vyřešit sám?

Pokud se ti nelíbí, rozhodně se neurazím na nějakou konstruktivní kritiku. Vždyť takových chyb se člověk musí učit.

Doufám, že ti tento dopis nedovolí zničit náladu. Mám tě moc rád a naši oslavu se nemůžu dočkat!

S láskou,
[Tvé jméno]

Co se týče praskliny, doporučuji se obrátit na profesionála. Odnes to do opravny nebo do obchodu, kde sis telefon koupil. Tam ti budou schopni poradit, zda se to dá opravit, a také, kolik by to stálo. Pokud je to možné, mohli by ti nabídnout výměnu za nový telefon. Pokud je prasklina malá a nezakrývá obrazovku, mohl bys zvažovat použití ochranného krytu, který by ji pokryl a chránil další poškození.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Pokud funguje i s prasklinou, tak není žádný problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokiaľ telefon funguje, užívajte ho. Ak nejde, požiadajte kamaráda zavolajte, alebo pošlite pošlite sms cez neho a krátko sa ospravedlňte za nefunkčnosť, prípadne čiastočnú funkčnosť vášho mobilu.. Po návrate domov mamke všetko vysvetlite.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek