Avatar uživatele
varg

jak spravne zmerit penis,obvod,sirku a delku dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? D34DM4NCZE před 4043 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Na rozměry se podíváme postupně.

Délka je vzdálenost od těla ke špičce penisu. Změříš ji tak, že uvedeš penis do vztyčené pozice, dáš ho co nejvíce kolmo a změříš shora vzdálenost od kořene ke špičce. Ideální je pravítko – trojúhelník.

Šířka je rozměr ze strany na stranu. K tomu je ideální posuvné měřítko (šupléra), měří se uprostřed pyje. U kořene se totiž šířka neuplatní (zůstane venku) a za žaludem může výsledek zkreslit předkožka.

Obvod je délka provázku, který bys potřeboval na jedno omotání penisu. Ideální způsob je jednoduše kolem něj obtočit krejčovský metr. Měří se na stejném místě, jako šířka.

Smysl má pouze měření při erekci. Klidová hodnota nic nevypovídá o velikosti postaveného penisu, ani o velikosti v klidu. Tato hodnota totiž závisí na momentálních podmínkách jako je stres a teplota. Jistě bys naměřil jinou hodnotu večer po koupeli, když jsi v klidu a v teple oproti příchodu do školy v zimě a po písemce. Rozdíl bych tipla na centimetry.

Zdroj: http://www.sexus.cz/jak-mam-sp ravne-zmerit-penis

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DDarent

na to je takovej speciální přístup kterýmu se říká že ,,fajka''

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Philipww33

Rychlý způsob, jak získat zpět svého milence, bývalého manžela nebo bývalou manželku s jinou dámou, miloval jsem ho celý život, v roce 2021 jsem narazil na svědectví, jak Dr Sacre pomohl muži přivést zpět jeho bývalou manželku, kontaktoval jsem Dr Sacre, Dal mi tu nejlepší radu ohledně vztahu a také seslal kouzlo pro já to bylo 3. února 2021 během 24 hodin byl zpět, dnes jsme šťastně manželé s naším krásným synem, snažte se a bojujte, abyste je získali zpět, pokud je někdy milujete, není chyba, kontaktujte Dr Sacre pro pomoc WhatsApp +2349076034359 nebo e-mailovou adresu sacretempleofpower@gmail.com, ujišťuji vás, že se stane mužem nebo ženou, o kterých sníte každý den
paní Stefanie Wilhelmová

Avatar uživatele
fcoop

Dvakrát měř,jednou řež.......!

před 4042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

Otázku js¨te uzavřel brzy. Další informace o rozdílech velikostí jste se mohl víc dovědět
v odkazu

http://www.odpovedi.cz/…

před 4043 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava