Avatar uživatele
Registrovaný

Jak velký může být penis?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Pro zajímavost.

"S metodikou měření penisu přišel americký vědec Alfred Kinsey. Ten provedl první rozsáhlý výzkum a stanovil metodu měření. Délka se měří pomocí krejčovského metru přiložením ke kořenu penisu na horní břišní straně. Podle jeho průzkumů má 70% mužů penis dlouhý od 14 od 16,5 cm. Nejčastější hodnotou je 15,5 cm.
Obdobný průzkum v Německu zjistil o něco nižší a přesto velice podobné hodnoty. Průměrná délka penisu v Německu je 14,48 cm.

Mnohem více než délka, je důležitý obvod nebo průměr penisu. Obvod se měří krejčovským metrem podobně jako obvod pasu. Metr obtočte kolem penisu přibližně v polovině. Průměrný obvod penisu mužů v Německu je 12,4 cm. To odpovídá průměru cca 4 cm. Podle průzkumů Dr. Kinseye má třetina mužů obvod penisu pod 11 cm, třetina mezi 11 a 12 cm a poslední třetina nad 12 cm.

Pokud je muž s velikostí svého penisu nespokojen, má možnost operativního zvětšení. I když je to podle sexuologů spíše psychologický problém, mnoho mužů je ochotno za operaci dát až statisíce korun. Operace se provádí povytahováním erekčních tělísek z těla. Lze tak docílit zvětšení o jeden až dva centimetry. Existuje i možnost použít mechanický přípravek na povytahování."

Zdroj: http://webcache.googleusercont ent.com/search?q=cache:75LfcIN y1DwJ:diskuse.dama.cz/d.php%3F d%3D190+velikost+penisu+0+cm&c d=1&hl=cs&ct=clnk&gl=cz

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Jsou známy i případy, kdy délka nepřekročí 7 cm (tzv. mikropenis), a také případy nad 30 cm délky. Jde však o extrémní, velmi vzácné jevy.

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/P enis


Avatar uživatele
Bronzový

Od 0 centimetrů ( v USA jsou dokonce soutěže o nejmenší penis ) :-)) , až do rozměrů téměř úctihodných a nezáviděnihodných :-)))


Avatar uživatele
Zlatý

Velikost penisu je pro muže často velice podstatná. Muži mají pocit, že podle penisu se poměřuje jejich mužství. Jaká je tedy správná míra a jak se vlastně velikost penisu měří.

S metodikou měření penisu přišel americký vědec Alfred Kinsey. Ten provedl první rozsáhlý výzkum a stanovil metodu měření. Délka se měří pomocí krejčovského metru přiložením ke kořenu penisu na horní břišní straně. Podle jeho průzkumů má 70% mužů penis dlouhý od 14 od 16,5 cm. Nejčastější hodnotou je 15,5 cm.
Obdobný průzkum v Německu zjistil o něco nižší a přesto velice podobné hodnoty. Průměrná délka penisu v Německu je 14,48 cm.

Mnohem více než délka, je důležitý obvod nebo průměr penisu. Obvod se měří opět krejčovským metrem podobně jako obvod pasu. Metr obtočte kolem penisu přibližně v polovině. Průměrný obvod penisu mužů v Německu je 12,4 cm. To odpovídá průměru cca 4 cm. Podle průzkumů Dr. Kinseye má třetina mužů obvod penisu pod 11 cm, třetina mezi 11 a 12 cm a poslední třetina nad 12 cm.

Pokud je muž s velikostí svého penisu nespokojen, má možnost operativního zvětšení. I když je to podle sexuologů spíše psychologický problém, mnoho mužů je ochotno za operaci dát až statisíce korun. Operace se provádí povytahováním erekčních tělísek z těla. Lze tak docílit zvětšení o jeden až dva centimetry. Existuje i možnost použít mechanický přípravek na povytahování.

Zdroj: http://www.dama.cz/diskuse/d.p hp?d=190


Avatar uživatele
Pokročilý

Nejmenovaný pacient amerického sexuologa Roberta Dickinsona má penis dlouhý 33,4 cm. Neoficiální rekord je pak neuvěřitelných 41 cm! A nejmenší penis? Jeden centimetr.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Registrovaný

Ájínek

I malý trpaslík dovede sehrát velkou hru....

Avatar uživatele
Zlatý

mosoj

Na kravinu odpovídat nebudu ?

Avatar uživatele
Zlatý

vagra

Měl jsem velké pokušení,zeptat se ho,kolik měří.Ale pak jsem to rozchodil.

Avatar uživatele
Zlatý

vagra

Bodejď-někdo s malým,si chce zvednout sebevědomí.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1009
Zlatý marci1 820
Zlatý quentos 637
Zlatý iceT 610
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 458
Zlatý led 405
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 387

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.