fortin

Jak smažit a jak dlouho cibuli aby byla „dozlatova“?

Nejlepší odpověď
hanulka11

hlavně ji včas odstavit protože v tom horkém tuku ještě dojde a byla by černá

Další odpovědi
gnosis

tak nejpresneji to zjistis tak, ze se na ni podivas:) zalezi na spouste veci, na jake panvi ji delas, na jakem plameni, na cem ji smazis … nejdriv zacne vonet, pak sklovatet(zacne byt „prusvitna“) a pak jemne zloutnout, tehdy ji sundas z plamene, ona jeste trochu dojde. no a kdyz to nestihnes, a zacne hnednout, uz je pozde :)

chudst

Na panvicce normalne rozpustite maslo, na to date nakrajenou cibuli a smazite nejake 4 minuty? Proste nez zacne zlatnout a ziska barvu, jakou ji znate, kdyz ji jite. Musi se samozrejme obcas michat, aby se nepripalila.

elektrikář

Pokud už hrozí že se cibulka spálí jde jí schladit na studené vodě.Cibulka se musí míchat a hlídat.Záleží jaké má nádoba dno a jaký máte sporák.

Děda Louda

Tak akorát, jinými slovy přiměřeně, přiměřeně…