dust8

Jak skrýt či smazat nápis Odpovědi.cz na této stránce ve Firefoxu?

Nejde mi to přes plugin Adblock Plus se kterým stačilo kliknout na téměř libovolný obrázek pravým tlačítkem a zvolit volbu Block element. Obrázek se pak už nevyskytoval i při příštím spuštění Firefoxu či po restartu PC. Lze to jistě pak i zpětně obnovit, když to najdete v seznamu blokovaných vyjímek.

Jak se nápisu zbavit, když to není naprogramováno jako obrázek s textem?

Příjde mi to zbytečné to tam mít a navíc, když jde někdo kolem tak lehce zahlédne, že jsem na odpovědi.cz.
Co je komu do toho? Vždyť přece vím kde jsem, když to mám v adresním řádku prohlížeče.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Používej ORIGINÁLNÍ AdBlock, na shity jako ABP se vykašli. Stejně nevěřím, že to v ABP nejde, až takový extrasajrajt to není, myslím (i když je jinak pouze na 2 věci – na e-é a na nic ;) :D).

Známe dusta8 a když „TO MYSLÍ JINAK“, výsledky jsou dle očekávání. ;) :D :D

Hele, problémy s blokacemi reklam jsou neustále – je to boj mezi AdBlockem a vývojáři, kteří se ho snaží přečůrat, no. Zrovna včera se mi objevila nová reklama v right elementu (po rozkliknutí otázky), která tam dosud nebyla. Tož jsem ji musel odeslat tam, kam patří a na Odpovědích se mi nezobrazuje ŽÁDNÁ zhovadilá reklama.

Na důkaz, že to jde (jak vidím Odpovědi já) odkazuji na: http://jyxo.in­fo/uploads/3F/3f28219­7889fbf7f6236a062411c723­36a2a4e57.jpg

Další odpovědi
icurusL

Teoreticky i prakticky jde skoro každá stránka upravit k obrazu svému. Samozřejmě k tomu potřebujete trošku znát jazyky (JavaScript) a potom už jen rozšíření do prohlížeče jako např. Tampermonkey (pro Chrome) nebo Greasemonkey (pro Firefox).

anonym

Tato fotografie ilustruje jaké podoby designu odpovědi.cz se dá dosáhnout jednoduchým doplňkem „Odpovědi redesign“ … viz foto http://imgbox­.com/lkqFiJF6

Tento doplněk upraví vzhled tak, že i zmíněné logo přesune do pozice v pravém sloupci kde mnohem méně překáží a o něco ho zmenší.

Doplněk na navržen s cílem zvýraznit věci podstatné a naopak odstranit ty naprosto zbytečné, které v designu jen překáží.

Nainstalovat se dá pro firefox i chrome z této adresy https://douby­.cz/odpovedi-redesign/

anonym

Jinak k Adblock Plus, skutečně v něm můžeš snadno blokovat jakoukoliv část stránky pouhým jejím označením myší. Zkus klepnout na logo ABP poblíž adresního řádku prohlížeče a v dialogu který se otevře klepni na položku „Blokovat prvek“, pak už jenom stačí klepnutím myši označit oblast loga která mát být odstraněna.