Natt

Jak skladujete jídlo v lednici? Máte na to nějaký systém v ukládání, nebo jídlo ukládáte chaoticky?

Nejlepší odpověď
anonym

Kdo nechce jídlo vyhazovat, musí mít v ukládání do ledničky systém, aby se vyznal v uložených potravinách. Vyhazuju nerada, tak se snažím, abych chaos v lednici neměla.
Třeba sýry ukládám vždy ty nejčerstvější dozadu. Stejně tak i jiné potraviny. Snažím se nakupovat tolik výrobků rychlé spotřeby, aby se nekazily.

Další odpovědi
david22

Systém nemám. Některé věci blízko mrazáku v ledničce mají tendenci namrzat, ty pak dávám stranou.

Makina

Spíše chaoticky…aneb čím chaotičtější, tím to vypadá, že je tam toho víc 🙂 i když třeba vajíčka a mléko jsou vždycky dole a jogurty jsou vždycky v takové plastové krabičce