Jak to mate s jidlem?

Myslim tim,jite ostre,dietne,sla­ne,horke ci vlahe,studene,hlta­te ci pomalu atd.Ja pomalu,ostre a vlazne.Je zajimave,ze muz se synem ostre nechteji(ostre,ne­myslim tim presprilis),ale maji dobu kdy jedi ostrejsi nez ja.A u Vas?Detem se vari jinak,to vim,jde mi o dospele.Diky

Nejlepší odpověď
annas

Jsem žlučníkář, takže tomu odpovídá moje jídlo. Minimum tuku, hodně zeleniny, ryby, drůbeží maso, nepřipravuji smažená jídla. Když jdeme občas do restaurace, závidím těm, kteří mají na talíři různé pochoutky. Zvykla jsem si, i když musím konstatovat,že dietáři (snad kromě diabetiků) mají problém si v restauraci vybrat jídlo. Já většinou skončím u ryby na grilu.

Jinak mně nevadí štiplavá koření, máme rádi Steak chilli-šípek, indické koření a pasty z pálivých paprik.

Občas vyhovím manželovi a udělám řízky. Podle toho, že návštěvě všechno zmizí z talíře, se domnívám, že si nikdo na mé jídlo nestěžuje.

Další odpovědi
panenka

Já jsem ILIINES spíše na to slané,dietní sladké moc nejím je pravda že si někdy dám i nějaké to studené jídlo ale to většinou když je moc horko jinak jím vše teplé.Souhlasím s tebou že dětem se vaří jinak než sobě proto když vařím udělám to tak akorát s tím že kdo chce může si to ještě dochutit.

GangstaHelper

Ostré, slané, teplé, jím spíše pomalu, dávám si menší porce.

oskar

Já jím také všechno i tučné maso jako je bůček,ale malé dávky.

Nave

tak pro dcerku vařím jinak je to dětsko-takže třeba ze nesolim atd…jinak jsem se naučila dělat připravovat jídlo většinou bez omastku,tuku a když tak požívám máslo.je to jiná chut ale da se to…jinak muzu vše sladké,ostré,ko­řeněné.v letě spíše jim studena jidla,tepla mi nechutnají.v zimě teplá jídla.

Jahoda

Já mám hodně ráda ostré. Miluji steaky s chilli. Mezi moje oblíbené steaky patří chilli-šípek (jak už zde uvedla annas). Slané také není k zahození. 🙂 Sladké moc nejím. Raději si dám ovoce. Je to lepší než nějaká čokoláda a navíc mnohem, mnohem zdravější. 🙂