ladadas

jak si zmenit jmeno

lehce reknete učitelce ze je slozita a oa vam rekne at dete do reditelny a bude te se jmenovat dete do reditelny

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud Tvůj dotaz znamená to, co tu vidím, tak ho laskavě smaž. Pokud se domníváš, že Ti tady bude někdo schvalovat drzosti vůči vyučující, jsi na omylu.
Jednou je to Tvá učitelka a Ty jako její žákyně se podle toho chovej. Ona Tě má učit a Ty ji máš poslouchat a učit se. Nějak jsi zřejmě nepochopila, proč do školy chodíš.

Změna jména nebo příjmení se provádí jinak na matrice, kam si podáš o změnu žádost, zaplatíš poplatek a potom dostaneš nový rodný list. Na základě toho se pak musí změnit veškeré doklady, které máš. Pokud jsi nezletilá, tak by takovou změnu museli provést za Tebe rodiče.