Sonush

Jak změnit jméno svého kanálu na YouTube?

Ahoj, chci si změnit jméno svého YouTube kanálu ale nejde mi to. Kliknu na
Nastavení kanálu, a když u mého jména kliknu na Změnit, napíše mi to, že jméno musím změnit na Google+ kde nejde pojmenovat svůj kanál jednoslovně.
Jak na to?

Odpovědi
a623682@drdr

kanal prejmenovat nejde. muzes si v google+ akorat nastavit jmeno, ktere si ti bude zobrazovat misto nazvu kanalu, ale kanal jako takovej uz asi nikdy neprejmenujes.

https://suppor­t.google.com/y­outube/answer/55758?h­l=en

Terry3003

klikneš na svojí fotku a pak se ti objeví tvůj profil a pod tou svojí fotkou máte jméno tak na něj klikněte a můžete se přejmenovat ale nevim jak jednim slovem to musíte mít dvě slova jinak to nejde.