PO

Jak si zařídit pracovní vízum do USA?

Kde a za jakých podmínek si mohu zařídit pracovní vízum do USA? Díky!

Odpovědi
petr83

Musíte zažádat u velvyslanectvi USA v Praze. Informace a postup se doctete na uvedeném zdroji.
nebo vám může pomoct tento odkaz: www.infoameri­ka.cz/viza_preh­led%20viz.htm

Jinka co se týče požadavků tak nikde nejsou jasně uvedena. Pro udělení výza je nutné absolvovat pohovor.
Tuším, že je nutné prokázat, zda máte zajištěné zaměstnání, případně bydlení a nejsem si jist jestli nemusíte prokázat alespon základní znalost angličtiny.

Zdroj: http://czech.pra­gue.usembassy­.gov/non-immigrant_visas­.html