Piitrs

Kolik stojí poslání pohledu z USA do ČR? Díky

Odpovědi
anonym

75 centu.

  • iv-

Piitrs

No, tak to je docela málo … Mylsel jsem si, že to bude o dost víc 🙂

anonym

Byla jsem tam v lednu .. reknete Evropa .. a oni uz vam znamku daji. Do vsech zemi v Evrope stoji stejne. A kam letite ? Stastnou cestu a uzijte si to. -iv-

Piitrs

Byl jsem ve státě New Hampshire a docela jsme si to užili 🙂

briketka10

  • iv- už bych si měla vážně pořídit brýle, nevidím odkud a kam musím se nahlásit áchjo nevím jestli neztratím boda !!

anonym

Hned jsem si to take myslela. 🙂 Ale potesila jste me , ze v tom " blaznovstvi " nejsem na odpovedich sama. :-p

briketka10

já myslela, že posílá pohled z ČR do USA slepota slepá a kolikrát se tak nějak přehlídnu a pak musím odpověď nahlásit a nepustí mě to zpátky !! to je ale blbej systém teďka !!